СТРОИТЕЛЬНАЯ
ИНТЕРНЕТ ПЛАТФОРМА №1
UA  |  RU

Сучасний український енергоефективний житловий будинок із коноплі + бомбосховище в городе Харьков

Под заказ

Договорная

Город Харьков

Контакты исполнителя
+38(068)xxx-xx-xx  показать
Заказать

Поделиться

Компанія «ВЕЛЕС-СТРОЙ» має можливість запропонувати Вам свій варіант енергоефективного екологічно чистого ЕКО-будинку, показники якого Вас без сумніву ...

Подробнее

Компанія «ВЕЛЕС-СТРОЙ» має можливість запропонувати Вам свій варіант енергоефективного екологічно чистого ЕКО-будинку, показники якого Вас без сумніву здивують !!! Наш проект називається «УКРАЇНСЬКА КОНОПЛЯНА ХАТА», в основу якого покладена забута сьогодні старовинна українська хата-мазанка наших прапрадідусів та прапрабабушок, для будівництва якої використовувались коноплі. Кому доводилось бувати в старих хатах-мазанках із коноплі можуть з впевненістю підтвердити на скільки це були теплі будинки з досить низькою звукопровідністю. В своєму проекті ми вдосконалили і осучаснили хату-мазанку, поставили її не на дерев’яний каркас, а на твердий і міцний залізобетонний несучий каркас, створили сучасний архітектурний зовнішній вигляд та інтер’єр всередині будинку, і хочемо розповісти про енергоефективні переваги і характеристики такоі будівлі із нашого проекту, і чому треба жити саме в такому будинку:

  • ЕКО-будинок із коноплі дуже теплий і дуже гарно зберігає тепло, а на обігрів такого будинку потрібно в три рази менше тепла ніж для звичайного цегляного……бо стіна із коноплі товщиною 40см прирівнюється до цегляної стіни товщиною від 1,5м до 2м, що дозволяє здешевити систему опалення (для порівняння на обігрів приміщення із коноплі площею 100м2 електричним опаленням необхідно в зимній період року всього 3кВт/год електроенергії )…….і взимку в такому будинку тепло, а влітку прохолодно, що теж дає свої девіденти в кондиціюванні будинку !!!
  • ЕКО-будинок із коноплі є полегшеним, тому що із важкого бетону ми виконуємо тільки основний несучий каркас, а всі огороджувальні конструкції з легкого костра-бетону з коноплею, тому фундамент для такого будинку може бути виконаний набагато менше, ніж для звичайного будинку, а відповідно дешевше !!!
  • ЕКО-будинок з конопель природним чином регулює вологість всередині в межах 40-60%, що взагалі є унікальним явищем, гігроскопічність конопляного матеріалу допомагає поглинати, а потім випускати зайву вологу, тому що матеріал дихає, через що відбувається вентиляція і регуляція вологості всередині, що запобігає зростанню цвілі та бактерій, що у свою чергу притуплює розвиток розпіраторних захворювань у мешканців такого будинку !!!
  • ЕКО-будинок з конопель екологічно чистий, тому що виконується з гіпоалергенних натуральних природніх матеріалів (вапно і коноплі), що дає мешканцям такого будинку дихати всередині легко вільно чистим повітрям і мати міцний сон!!!
  • в ЕКО-будинку з конопель ні в утепленні, ні в підлогах, ні в стінах не заводяться гризуни та комахи, тому що у складі підлог, стін та перекриттів знаходиться вапно та хлористий кальцій, які також є сильним природним антисептиком і гарним засобом від вірусів, що взагалі актуально у наш час !!!
  • коробка ЕКО-будинку з конопель не горить, тому що і каркас і огороджувальні конструкції виконані з бетону звичайного та костра-бетону, а не з займистих матеріалів такі, як дерево або СІП-панелі !!!
  • у ЕКО-будинку з коноплі на жорсткому несучому каркасі відмінне звукопоглинання, перебуваючи в такому будинку немає відчуття та сприйняття «картонного будиночка» на відміну від дерев'яних каркасних будинків або будинків із СІП-панелей !!!
  • ЕКО-будинок із коноплі не гниє !!! З усього вищевикладеного виходить, що кращого матеріалу, ніж костра-бетон виготовлений з технічних конопель, для створення житла для себе та своєї родини не знайти !!!, тому що коноплі здешевлюють експлуатацію такого будинка, а унікальні властивості рослини надають оздоровчий вплив на організм людини і пригнічують представників всіх класів і проявів грибків і комах. Також у проекті нашого житлового будинку передбачені оздоблювальні роботи в українському стилі, а саме оздоблення фасаду + внутрішні оздоблювальні роботи в стилі українського звичаю художнього розпису стін і будування внутрішніх і зовнішніх українських печей та камінів. І на завершення, через останні події, що відбуваються в Україні, та прогнози на майбутні десятиліття ми пропонуємо або навіть наполегливо рекомендуємо при будівництві свого житлового будинку звернути увагу на влаштування особистого бомбосховища Докладніше про наш проект дивіться в контактах за посиланням на наш сайт.

#

ТОВ "ВЕЛЕС"-СТРОЙ"

Адрес

Город: Харьков

Україна, 61118 м.Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 33

Режим работы

Закрыть окно

Цена: Пожайлуста, скажите продавцу, что Вы нашли это обьявление на Строительном портале ДомСтрой

Успешный звонок
Не дозвонился