СТРОИТЕЛЬНАЯ
ИНТЕРНЕТ ПЛАТФОРМА №1
UA  |  RU

«Smart Build Forum» - спеціалізований міжнародний будівельний форум

317
Поделиться

Шановні друзі будівельники та it-інноватори!

Запрошуємо Вас стати частиною  спеціалізованого будівельного форуму - «Smart Build Forum», який відбудеться 4 квітня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, конференц-зал технопарку UNIT.City - UNIT.Core.

«Smart Build Forum» - спеціалізований міжнародний будівельний форум, який присвячений «smart», it-технологіям та інноваційним розробкам у будівництві та архітектурі, а також в облаштуванні  житла, проектуванні та ремонті будинків, промисловому будівництві.

Основна ідея форуму – створити інноваційний market-place для представників інвестиційних кіл та представників будівельних і девелоперських організацій, щоб обговорити спільні завдання і можливості, які сьогодні існують або з'являться найближчим часом, а також перспективи використання новітніх технологій українськими та іноземним компаніями.

«Smart Build Forum»  - це не тільки універсальний маркетинговий майданчик, а й місце зустрічі будівельних інноваторів, де своїм досвідом роботи в Україні та за її кордоном поділяться компанії, які вже використовують високі технології .

 

На форумі Вас чекають:

- Дебати лідерів:  Керівники будівельних-компаній, інвестори, фінансування та інвестиційний компанії, приватні підприємці, розробники smart, ргозумних та it-рішень.

- Ефективні стратегії ведення бізнесу: генерація енергії, будівництво, інфраструктура, бізнес-план для успішного розвитку  будівельного-підприємства завдяки впровадженню it-технологій.

- 10+ авторитетних експертів: практичні приклади відкриття і ведення будівельного бізнесу впровадження it-технологій у будівництво, тільки діючі експертні кейси.

- Роуд-шоу інноваційних технологій і обладнання від світових та українських будівельних та it-лідерів.

- Практичні приклади розвитку виробництва від світових будівельних компаній завдяки it-технологіям .

- МОДНІ ІННОВАЦІЇ: сонячні та вітряні електростанції, енергоефективні-технології, дрони, gps-навігація, CRM та інші технології.

 

По завершенню форуму буде невелика коктейль-вечірка та networking-time, а також розіграш призивів від компаній-партнерів та спікерів. Приєднуйтесь до прогресивної команди новаторів та бізнесменів, надсилайте заявки та пропозиції на  margowamilaeva@gmail.com.Або звертайтеся до керівника проекту за номером  063-438-23-14, 067-838-82-49, Міляєва Маргарита.

Слідкуйте за оновленням інформації та перебігом підготовки форуму на сайті: http://smartbuildforum.com.ua/та на  сторінці у  Facebook: https://www.facebook.com/sbfua/

Другие статьи

5 составляющих успеха брендовой сантехники

5 составляющих успеха брендовой сантехники

При выборе сантехники возникает логичный вопрос: в чем принципиальные отличия изделий из разных ценовых категорий? Насколько правдиво утверждение о наценке «только за бренд»? Какие характеристики форм ...

Читать полностью
Новостройки -- Лауреаты строительной премии-2021

Новостройки -- Лауреаты строительной премии-2021

В июне определены первые победители премии «Украинский Строительный Олимп - 2021». Профессиональной наградой отмечены следующие жилые комплексы. Столичные новостройки ЖК Eco Dream, Киев, Современное ж ...

Читать полностью
Компании-Лауреаты строительной премии-2021

Компании-Лауреаты строительной премии-2021

Весной определены первые победители премии «Украинский Строительный Олимп - 2021». Профессиональной наградой отмечены следующие девелоперские и строительные компании.   АртБудСервис, Киев, Лидер отрас ...

Читать полностью