Domstroy.com.ua

Чтобы разместить свои товары или услуги

Войти Регистрация

Просмотр компании « Коваль Полісся »

Коваль Полісся

Сайт: http://koval.zt.ua/

Город: Житомир

Электронная почта

koval_polissya@ukr.net

Адрес

м. Житомир, вул. Максютова, 115

Художня обробка металу заслужено користується популярність сьогодні, хоч і виникла вже багато століть тому. Адже все, що дарує нам природа, - прекрасно, головне - правильно скористатися цим даром. Так, метал в умілих руках професіоналів перетворюється на справжні витвори мистецтва. Це речі незвичайної краси, здатні своєю присутністю перетворити все навколо, а людям дарувати естетичну насолоду.

Небесний вогонь в наших руках

Компанія «Коваль-полісся» - лідер у виготовленні кованих виробів на Житомирщині. Наші майстри свято шанують традиції, що передаються з покоління в покоління кращими ковалями. Не залишаються без уваги і всі нововведення ковальської справи, які фахівці компанії успішно застосовують на практиці. Саме цей симбіоз дозволяє досягнути чудових результатів в обробці металу і високої якості продукції.

Наша компанія була заснована ще в 2000 році. За пристойний відрізок часу нам вдалося підняти виробництво на високий рівень - значно його розширити, встановити новітнє устаткування і налагодити партнерство у виробничо-технічній та діловій сфері. Відкриття нових виставок в місті Житомирі ще раз підтверджує наш високий статус і довіру клієнтів.
Дружна команда професіоналів - гордість компанії

Компанія «Коваль-полісся» зібрала кращих фахівців, які успішно працюють в художньо-конструкторському відділі. Саме там народжуються проекти, різні по складності і художньому стилю. Постійний експеримент, пошук чогось нового приводить до створення справжніх шедеврів. Замовників завжди привертає оригінальність і незвичайність.
Про реалізацію проектів

«Коваль-полісся» розробив безліч стилістичних, композиційних і технологічних проектів. У нас зібрані різні стилі та напрямки мистецтва - від античності до сучасності. Став символом наших днів «неомодерн» увібрав нові віяння і кращі відлуння минулого. Поєднання непоєднуваного, контрастність і рівність, м'якість і зухвалість - все є в ньому, варто тільки знайти своє.

Робота з клієнтом

Ми працюємо з клієнтом на основі договору підряду. Весь процес не доставить замовнику зайвих проблем і тимчасових витрат.
Наш менеджер виїжджає на місце, де обговорюються подробиці замовлення і виконуються необхідні виміри, робляться знімки об'єкта.
Дизайнери нашої компанії створюють ескізи. За основу беруться побажання клієнта і загальний вигляд об'єкта. Після кілька варіантів готових проектів замовник отримує по електронній пошті або факсом, вибирає вподобаної, вносить корективи. Процес створення та затвердження продовжується до тих пір, поки клієнт не знайде свій варіант.
Після того, як проект схвалений, складається договір, розраховується вартість. До неї входить виготовлення замовлення, фарбування, доставка і установка (за бажанням).

Доставку та монтаж ми також забезпечимо. Безумовно, установка, вироблена нашими фахівцями, буде більш якісна і надійна.

До речі,

Виїзд менеджера абсолютно безкоштовний. Після того, як договір підписаний, потрібно зробити передоплату та очікувати термін домовленості по виготовленню вироба.
Ми переносимо ваші бажання в реальність!

Пнc09:00по18:00
Втc09:00по18:00
Срc09:00по18:00
Чтc09:00по18:00
Пнc09:00по18:00
СбВыходной день
ВсВыходной день

Товары (24)

Показать полностью

Услуги (7)

Показать полностью
Скрыть рейтинг

Скорость выполнения заказа

Качество предоставленных услуг

Аккуратность в работе

Соотношение "цена / качество"

Доброжелательность и отзывчивость

Скрыть рейтинг
Скорость выполнения заказа
Качество предоставленных услуг
Аккуратность в работе
Соотношение "цена / качество"
Доброжелательность и отзывчивость