Domstroy.com.ua

Чтобы разместить свои товары или услуги

Войти Регистрация

Просмотр компании « ProrabMarket »

ProrabMarket

Сайт: http://prorabmarket.com.ua

Город: Винница

Электронная почта

prorabmarket@gmail.com

Адрес

Винница, Хмельницкое шоссе

У вас з'явилося бажання побудувати будинок або зробити ремонт в квартирі? Тоді вам обов'язково знадобляться якісні будівельні матеріали, причому багато, не дорого і з швидкою доставкою до місця будівництва або ремонту. Все це ми, тобто будівельний інтернет-магазин ProrabMarket, можемо гарантувати вам, шановні клієнти.

ProrabMarket - це ваш особистий прораб (виконроб) на весь час вашого підприємства. Тут ви зможете отримати кваліфіковані консультації з будівництва та монтажу. Тут же ви зможете замовити і отримати в найкоротші терміни будь-які види будівельних матеріалів, інструментів, необхідних для комфортної роботи. Тільки тут в наявності завжди є будь-який товар, причому найвищої якості. Адже постачальниками ProrabMarketа є провідні виробники будівельних матеріалів.

Ми допоможемо вам заощадити не тільки ваші фінанси, але і найдорожче, що у вас є – ваш час. Ми доставимо ваше замовлення за будь-якою адресою, до будь-якого району м. Вінниці або області.

Зробити замовлення на сайті інтернет-магазину ProrabMarket здатний навіть початківець-користувач ПК. Сайт має зручний і простий інтерфейс. А електронний каталог оснащений не тільки фотографіями, але і повним описом кожного товару. Тому вибір потрібного матеріалу, який легко впишеться в рамки вашого бюджету, буде вкрай легким.

У головному меню сайту нашого магазину вказані докладні контактні дані. А тому, зв'язатися з нашими професійними консультантами не складе особливих труднощів. У будь-який час доби ми готові відповідати вам на ваші питання, що стосуються ремонту або будівництва, і допомагати вибрати потрібний товар.

Наш інтернет-магазин ProrabMarket має цілу низку переваг:

  • У нас ви отримаєте абсолютно безкоштовно високопрофесійну консультацію з будь-якого питання будівництва або ремонту;
  • Ми зуміли завоювати довіру безлічі клієнтів нашого міста і області (понад 75 замовлень на місяць);
  • У нас найбільш широкий асортимент товару та найдемократичніші ціни. А, крім того, асортимент знаходиться в постійному русі - він поповнюється все новими і новими товарами, які з'являються на світовому ринку будматеріалів;
  • У нас лояльний сервіс: ми самі можемо доставити ваше замовлення в будь-яку точку міста Вінниці та області або ж, за бажанням клієнта, він сам може забрати товар зі складу;
  • Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам: зробивши замовлення на нашому сайті, ви самостійно вибираєте спосіб оплати;
  • Усі послуги ProrabMarket надає по м Вінниці і області.

Ми пропонуємо своїм клієнтам комплексне постачання будь-яких будівельних чи ремонтних об'єктів. Інтернет-магазин ProrabMarket створений спеціально для вас, шановні покупці, для вашої зручності і комфортної роботи. З нашими будівельними матеріалами ви зможете швидко завершити будівництво або ремонт, результат якого буде гарантовано приголомшливо гарний.

Телефонуйте нам за номерами: (067) 37-56-047, (073) 13-17-833, ми будемо раді надати консультацію і відповісти на ваші запитання! Чекаємо на вас!

Пнc09:00по20:00
Втc09:00по20:00
Срc09:00по20:00
Чтc09:00по20:00
Пнc09:00по20:00
Сбc09:00по20:00
Всc09:00по17:00

Товары (219)

Показать полностью
Скрыть рейтинг

Скорость выполнения заказа

Качество предоставленных услуг

Аккуратность в работе

Соотношение "цена / качество"

Доброжелательность и отзывчивость

Скрыть рейтинг
Скорость выполнения заказа
Качество предоставленных услуг
Аккуратность в работе
Соотношение "цена / качество"
Доброжелательность и отзывчивость